Adresa školy

Adresa a název školy:
Mateřská škola, Speciální základní škola a Praktická škola, Hradec Králové
Hradecká 1231/11b
500 03 Hradec Králové

Kontaktní e-mail: info@specialnihk.cz
Kontakt pro zasílání dokumentů: podatelna@specialnihk.cz

Datová schránka:  huipeck

IČO:                                 62693514
Bankovní spojení:       107-5044240287/0100

Centrální telefonní číslo :  +420 495 514 814
Odkaz na Google mapy

mapa

Jméno a příjmeníFunkcePodrobnosti
Svoboda Pavel, PaedDr.Ředitel školy
Rybová Lenka, Mgr.Zástupkyně ředitele  1.st.ZŠ ZŠ speciální, ŠD
Mihal Jan, Mgr.Zástupce ředitele  2.st.ZŠ praktické, Praktická škola
Horáková Tereza, Mgr.Zástupkyně ředitele
psycholožka, SPC
Veselá LibušeZástupkyně ředitele  MŠ Slunečnice
Dvořáčková Hana, Mgr.Zástupkyně ředitele ZŠ Chlumec nad Cidlinou
Nováková KateřinaHospodářka
Honcová Milena, Mgr.psycholožkazaměření na OU v kraji
Minaříková Radka, Mgr.psycholožkapsychoterapeutka
Jarková Eva, Mgr.Speciální pedagogKrajská koordinátorka autismu
Jelínková Zuzana, Mgr.Speciální pedagogKrajská mluvčí AP SPC 
Kárníková Olga, Mgr.Speciální pedagog
Hochmannová Michaela, Bc. Sociální pracovnice     
Wagnerová Jana, Mgr.Třídní učitelka  Základní škola praktická 1.A, 3.A
Novotná Blanka, Mgr.Třídní učitelka  Základní škola praktická 5.A
Friebová Alena, Mgr.Třídní učitelkaZákladní škola praktická 2.A, 4.A
Švubová Renata, Mgr.Třídní učitelka  Základní škola praktická 7.A
Šišková Jana, Mgr.Třídní učitelka Základní škola praktická 8.A
Chmelařová Marie, Mgr.Třídní učitelka  Základní škola praktická 9.A
Záleský Pavel, Mgr.Třídní učitel ,
Metodik prevence
Základní škola praktická 6.A
Macháčková Kristýna,Netřídní učitelZákladní škola praktická
Ninger David, Mgr.Netřídní učitelZákladní škola praktická
Palička Leoš, PaedDr.Netřídní učitelZákladní škola praktická
Holá Lenka, Mgr.Netřídní učitelkaZákladní škola speciální
Vávrová Blanka, PhDr., PhD.Třídní učitelkaZákladní škola speciální S1
Slováková Olga, Mgr.Třídní učitelkaZákladní škola speciální S2
Součková Klára, Mgr.Třídní učitelkaZákladní škola speciální S3
Krausová Vladimíra, Mgr.Třídní učitelkaZákladní škola speciální S4
Málková Nora, Mgr.Třídní učitelkaZákladní škola speciální A1
Enderlová Máša, Mgr.Třídní učitelkaZákladní škola speciální A2
Kilingrová Irena, Mgr.Třídní učitelkaZákladní škola speciální A3
Lukešová Lenka, Mgr.Třídní učitelkaZákladní škola speciální A4
Staňková Ivana, Mgr.Třídní učitelkaZákladní škola speciální A5
Černá Eva, Mgr.Třídní učitelkaZákladní škola speciální A6
Čiperová Barbora, Mgr. Třídní učitelkaZákladní škola speciální A8
 Řezníčková Marie, Mgr.Třídní učitelkaZákladní škola speciální A7
Strnadová Jana, PaedDr.Třídní učitelkaZákladní škola speciální R1
Hanušová Hana, Mgr.Třídní učitelkaZákladní škola speciální R2
Opřátková Zdeňka, Mgr.Třídní učitelkaZákladní škola speciální R3
Syrůčková Barbora, Mgr.Třídní učitelkaZákladní škola speciální R4
Ledvinková Jaroslava,   Mgr.Netřídní učitelkaPraktická škola
Martinková Alena, Mgr.Třídní učitelka Praktická škola PrŠ 2  Výchovný poradce
Balková Radka, Mgr.Třídní učitelka Praktická škola PrŠ 1
Horáková Yvona Mgr.Asistentka pedagoga  Základní škola speciální S1
Cziroková JanaAsistentka pedagoga Základní škola speciální S2
Boučková JanaAsistentka pedagoga Základní škola speciální S3
Frolíková SoňaAsistentka pedagoga Základní škola speciální S4
Cvejnová VladislavaAsistentka pedagoga Základní škola speciální A1
Nováková Iva Asistentka pedagoga Základní škola speciální A1
Pižlová IvaAsistentka pedagoga Základní škola speciální A2
Fahrnerová LenkaAsistentka pedagogaZákladní škola speciální A3
Černá Eliška Bc.Asistentka pedagoga Základní škola praktická 6.A
Štanglová MarkétaAsistentka pedagoga Základní škola speciální A4
Kalinová RomanaAsistentka pedagogaZákladní škola speciální A5
Schejbalová Daniela, Bc.Vychovatelka Základní škola speciální A5
Krepindlová JanaAsistentka pedagoga Základní škola speciální A6
Horáková PetraAsistentka pedagogaZákladní škola speciální A8
Rázková LenkaAsistentka pedagogaZákladní škola speciální A8
Knittelová IlonaAsistentka pedagogaZákladní škola praktická 1.A,3.A
Joštová RenataAsistentka pedagoga Základní škola praktická 2.A, 4.A
Michalková AnetaAsistentka pedagoga Základní škola speciální RHB 1
Navrátilová Jitka, Bc.Asistentka pedagoga Základní škola speciální RHB 2
Hájek MichalAsistent pedagoga Základní škola speciální RHB 3
Lesáková KateřinaAsistentka pedagoga Základní škola speciální RHB 3
Kopřivová Renata Bc.Asistentka pedagoga
Vychovatelka ŠD
Základní škola speciální RHB 4
Vitvar Jakub, Bc.Asistent pedagoga Praktická škola PrŠ 1
Neugebauerová ZdeňkaVedoucí vychovatelka ŠD
Hlásková Michaela, Bc.Vychovatelka Základní škola speciální S1
Brandejsová Jana, Mgr.Třídní učitelka  Berušky MŠ
Švorcová Nella Bc.Učitelka MŠ
Jiráková KristýnaTřídní učitelka MŠ
Gartšíková Petra Mgr.Učitelka MŠ
Bašová Renáta Mgr.Třídní učitelka Čmeláčci MŠ
Klimešová BlankaAsistentka pedagoga MŠ
Valentová GabrielaAsistentka pedagoga MŠ
Dalibor ŠustrAsistent pedagoga MŠ
Čápová EvaAsistentka pedagoga MŠ
Pokorná IrenaProvozní zaměstnanec MŠ kuchařka
Bartošová HanaProvozní zaměstnanec MŠ uklízečka
Novotná KamilaProvozní zaměstnanec MŠ uklízečka
Navrátil AntonínDomovník MŠ
Lebdušková Danuše Mgr.ZŠ Chlumec nad Cidlinou učitelka
Valentová Eva Mgr.ZŠ Chlumec nad Cidlinou učitelka
Horníková Václava Mgr.ZŠ Chlumec nad Cidlinou učitelka
Bičišťová NikolaZŠ Chlumec nad Cidlinou asistentka pedagoga
Suchánková MiroslavaZŠ Chlumec nad Cidlinou uklízečka
Neumanová Zdeňka Provozní zaměstnanec ZŠ, Mzdový účetní, rozpočtář
Rychtářová ŠárkaProvozní zaměstnanec ZŠ, administrativní pracovnice Administrativní pracovnice 
Ságner PetrProvozní zaměstnanec ZŠškolník
Široký Jaroslav Provozní zaměstnanec ZŠškolník
Ságnerová HanaProvozní zaměstnanec ZŠuklízečka
Kloubcová BlankaProvozní zaměstnanec ZŠuklízečka
Jadrná MilušeProvozní zaměstnanec ZŠuklízečka
Jiránková IvetaProvozní zaměstnanec ZŠuklízečka